Vaders en het aankleden van kinderen
21 apr 2017 Mama 12

Vaders en het aankleden van kinderen

Hoe vaak ik wel niet denk wat ik zou moeten zonder Vincent. Ik voel mij heel dankbaar met zo’n lieve vader voor mijn kinderen! Wanneer ik dingen lastig vind, neemt hij het van mij over, en andersom natuurlijk ook. Wat dat betreft weet ik zeker dat wij een topteam zijn. En zelfs het aankleden van mijn kinderen kan hij best nog wel met stijl. Maar dat dit niet overal zo is, kwam ik van de week achter!

Nu ik de laatste weken steeds wat meer van huis ben, komt er soms wat meer zorg op Vincent neer. Dat is natuurlijk het fijne van het ondernemerschap, wij kunnen alles indelen op onze eigen tijd. Het viel mij op dat elke keer wanneer ik weg ging, Vincent vroeg of ik kleren klaar wilde leggen voor Sophia. Geen probleem hoor, ik vind het juist super leuk om te duiken in de kledingkast van mijn dochter. Toch vroeg ik mij wel een heel klein beetje stiekem af wat hij toch zo moeilijk vindt aan het aankleden van onze dochter. Met het aankleden van onze zoon Senna heeft hij overigens geen probleem, dat is gewoon een klein kopietje van hemzelf haha 😉

Maar goed, ik kwam dus op het idee om een berichtje te plaatsen op Facebook met de vraag hoe dit bij jullie thuis gaat. Het is al een vrij oude oproep, maar ik vind het té leuk om nog niet even met jullie hier op mijn blog te delen. En wat heb ik gelachen om jullie reacties, echt super leuk! Hieronder deel ik er een aantal met jullie!

Nathalie vertelde haar kind eens te hebben opgehaald in haar pyama, de vader van haar dochtertje vond het wel fijn voor haar om eens lekker een pyamadagje te hebben. Ook heeft ze haar dochter weleens gespot in enkel een maillot en een tshirt :).

Bij Wendy is het juist net weer even anders: het aankleden gaat prima, maar het doen van de haren is een verhaal apart. (klinkt best herkenbaar trouwens ;)).

Natas vertelde dat haar man het juist fijn vindt om al die boxpakjes aan te doen wanneer de kinderen nog echt een baby zijn. Ik vond dat zelf ook altijd ideaal. Alles lekker zacht en voordat de baby naar bed gaat is het niet noodzakelijk om eerst om te kleden.

Marianne vertelde dat haar man weleens een jurkje over een broek aandoet. Achja, wie weet is het over een paar kaar wel mode!

Om de reactie van Maria moest ik wel heel erg lachen. Zij vertelde dat de combinaties eigenlijk te erg zijn om zo te vertellen op Facebook. Iets met roze op knalroze met rood en een rok over een broek 😉

Nog heel even voor de duidelijkheid: neem dit artikel met een korreltje zout. Het is natuurlijk niet de bedoeling om de mannen eens lekker af te zeiken want zij zijn weer in veel anderen dingen beter dan wij ;)! Misschien is dat dan weer een idee voor een volgend artikel haha!

Wie kleed bij jou thuis de kinderen aan?

Reacties

  • simpel, met een snufje liefde

    Hahaha. het scheelt dat ik jongens heb, daar kan niet zoveel mee fout gaan. Als mijn man de kinderen zou aankleden dan kan het ook alle kanten op gaan. Ik leg dus liever kleding klaar, ook voor hem zelf.
    Onlangs geplaatst door simpel, met een snufje liefde: Tweede uitslag fertiliteitsonderzoek….is het hetzelfde als de eerste uitslag?

  • Frank

    Leuk artikel 😂. Bij ons kleden we die kleine allebij aan ligt er aan wie er thuis/boven is wanneer het gedaan moet worden. Trouwens een goed idee een artikel waar mannen beter in zijn. Ik denk wel dat je dan een heel groot artikel krijgt 😂😉.
    Onlangs geplaatst door Frank: That’s how the love story began.

  • Rachel

    Ik heb geen meiden, dus mijn man heeft het makkelijk. Wel hebben de kinderen vaak dezelfde dingen aan. Ik vind het fijn als alles met regelmaat wordt gedragen en de jongste niet alleen in de oude dingen van z’n grote broer loopt. Papa pakt vaak hetzelfde shirt of vest, want die is zo leuk hihi.
    Onlangs geplaatst door Rachel: De leuke dingen die mijn jongen zegt

  • Felicia

    toevallig kleed mijn man altijd de meisjes aan hier thuis ik vertrek smorgends vroeg naar mijn werk
    en hij kan het goed heeft er echt gevoel voor ziet het ook als iets niet goed combineert
    hij had gisteren toen ik op het werk zat de kleren voor koningsdag gekocht voor hun voor op school en had er gelijk ook leuke oranje spelletjes en strikjes bij gekocht zo leuk
    daar heeft hij wel kijk op .
    hij doet ook het haar smorgends leuke vlechten of staarten
    en verder is hij ook echt gewoon een stoere man hoor haha maar wel heel lief en zorgzaam
    ik zeg altijd je bent een echte meisjes papa hij maakt ook vaak taarten met de meisjes dan mogen ze helpen
    ik ben zelf geen ster in de keuken dus hij maakt altijd het avond eten
    nu krijgen we in augustus een jongetje waar hij super blij mee is was toch altijd een wens van ons twee
    maar ben heel benieuwd hoe hij met onze zoon zal zijn
    oeps sorry ik dwaal af haha
    leuk onderwerp .

  • Felicia

    maar hij zegt wel nu al zal makkelijker worden straks met onze zoon aankleden haha en kleren voor hem uitkiezen
    eindelijk mag dan zwart en blauw en de wat donkere kleuren haha
    dat ben ik ook wel met hem eens want het is vaak een drama als ik zie dat dochter nummer 2 weer eens niet die broek aan wilt omdat hij te strak zit pff

  • Vlijtig Liesje

    Mijn man of ik. En mijn man deed dat ook wel prima. Zij het anders dan ik zou kiezen. Maar hem boeide het gewoon minder.
    Onlangs geplaatst door Vlijtig Liesje: Maaltijd laten bezorgen wordt steeds gewoner!

  • Sabrina

    bij ons doet papa dat zeker zo goed als mama hoor 🙂
    Onlangs geplaatst door Sabrina: Mijn kids hebben weer een sprongETJE…

  • Sarah

    Hahaha heb echt gelachen, omdat ik nl aan mijn eigen man moest denken. Bij mijn tweede heb ik onverwachts langer in het ziekenhuis moeten verblijven, waardoor de paar setjes die ik had klaar gelegd voor onze zoon niet meer toereikend waren. Dus kwam het voor dat ze op ziekenhuis bezoek kwamen met een spijkerbroekje en een pyama truitje erboven.

  • Mathiske -gelukineenrompertje-

    Paul kan prima wat zelf uitzoeken. Maar vraagt meestal of ik wat klaar leg haha.
    Onlangs geplaatst door Mathiske -gelukineenrompertje-: Tijd om aan te melden! Cryo tijd.

  • Mathiske -gelukineenrompertje-

    Paul kan prima wat zelf uitzoeken. Maar vraagt meestal of ik wat klaar leg haha. Zo is het in ieder geval zoals ik in gedachten had 😉
    Onlangs geplaatst door Mathiske -gelukineenrompertje-: Tijd om aan te melden! Cryo tijd.

  • Daisy

    We hebben 1 zoon, en alle kleding is combineerbaar! Hij weet gewoon in welk vakje hij moet zoeken.

Plaats je reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.